Будь-яка покрівля і фасад не будуть досконалими без водостічної системи, яка створена для того, щоб здійснювати відведення будь-яких атмосферних опадів і захищати фундамент, фасад і покрівлю від їх негативного впливу.

Водосточные системы

Сучасні водостічні системи – це сукупність різноманітних елементів, які монтуються на фасаді і покрівлі будівлі (труби, ринви, комплектуючі). В залежності від конструкції покрівлі і фасаду вони формують зовнішній водостік, який збирає опади в одну воронку і виводить їх до місця стоку. Стандартний набір комплектуючих дозволяє реалізувати будь-яке технічне рішення.

В асортименті представлені водостічні системи торгових марок Rainway (Україна), PROFiL (Польща), RAIKO (Польща).

Водосточные системы, пластик
Водосточные системы, пластик

На складі постійно у наявності 130/100, 90/75 системи найпопулярніших кольорів (білого, графітового, коричневого). На замовлення можлива поставка водостічної системи червоного, цегляного, зеленого, сірого, чорного кольору.

Монтаж водостоку, як і покрівлі, краще довірити професіоналам. Тоді Ви будете впевнені, що матеріал підібрано правильно, а сама система надійно захистить цоколь, зовнішні стіни і покрівлю від пошкоджень.

Водосточные системы plannja
Металлический водосток

Наші менеджери зроблять для Вас попередній розрахунок комплектації матеріалів, організують доставку, а за необхідності і монтаж водостічної системи.

Залишити замовлення