На ринку України компанія «Флекс-Стил» займається виробництвом та продажем покрівельних матеріалів і супутніх комплектуючих до них.

Металлочерепиця
Профнастил

Основний асортимент продукції, яку пропонує наша компанія для покупців, складають: металлочерепиця, профнастил, планки для металлочерепиці та профнастилу, жерстяні та армовані флюгарки, ковпаки на димохід, флюгера, ковпаки і парапети на паркан, відливи, відкоси, козирки, а також водостічні системи, мідні та пластикові водостоки, саморізи, бітумна черепиця, сайдинг і карнизна підшивка, мансардні вікна, гідро і тепло-звукоізоляція та інші матеріали.

Гибка
Гибка

Компанія «Флекс-стил» має власне виробництво, тому основна частина реалізованої продукції виготовляється самостійно фахівцями компанії.

Фахівці нашої компанії можуть виготовити продукцію по індивідуальному замовленню, це флюгарки різноманітних типів, накривки на вентканал довжиною більше десяти метрів без обмеження по ширині і складності моделі, короба, кожухи, снігозатримувачі декількох видів, спеціальні планки і парапети довжиною більше трьох метрів.

Покрівельні вироби, котрі ми виготовляємо в Києві, застосовуються для оформлення, декорування, захисту від негоди котеджів, дач, офісів, виробничих та інших об’єктів.

Круглий коньок
Снігозатримувач

Персонал компанії «Флекс-стил» допоможе вам визначитися з вибором оптимального покрівельного матеріалу та виготовить необхідні комплектуючі за індивідуальними та стандартними кресленнями.
Ціна покрівельних матеріалів та супутніх комплектуючих вас приємно здивує.