Для захисту стропильної системи і забезпечення теплоізоляції і вентиляції підпокрівельного простору звіси покрівлі підшивають спеціальним вініловим сайдингом – софітом. Софіт представляє собою панель, довжиною 3,0-3,8 м.п. і шириною 25-35 см (параметри у різних виробників можуть відрізнятися), профільовану під дерев’яну вагонку. Покриття імітує пофарбоване дерево.

На складі постійно у наявності софіти (зі своїми комплектуючими) білого і коричневого кольору з перфорацією і без перфорації. Панелі інших кольорів поставляються на замовлення.

Легкі, зручні в монтажі, не піддаються атмосферному впливу, не гниють, на ржавіють, стійкі до механічних ударів, не потребують витрат на експлуатацію (фарбування, обробку захисними засобами), довговічні, витримують високі перепади температур – усі ці якості склали чудову репутацію і попит на матеріал у споживача.

Пропонуємо Вашій увазі софіти польських виробників Asko і BudMat, а також софіти вітчизняного виробника Rainway.

Залишити замовлення

Софіти Asko

Продукція Asko представлена на європейському ринку понад 25 років. Великий вибір кольорів, висока якість і доступна ціна завоювали популярність і серед споживачів на українському ринку будівельних матеріалів.

Софіти Asko мають розміри: ширина панелі 30,5 см; довжина 3,5 м.п.; площа 1,07 м.кв. Довжина комплектуючих планок 3,8 м.п.

Софіт Asko без перфорації

Софіт Asko без перфорації

J-профіль Asko

Софіт Asko з перфораціею

Софіт Asko з перфораціею

J-профіль Asko

Постійно на складі панелі білого і коричневого кольору з перфорацією і без перфорації.

На замовлення поставляються софіти в кольорах: графітовому, бежевому, золотий дуб, червоне дерево, світла сосна, горіх, яблуня, червоне дерево тік, темний дуб.

Софіти Rainway

Продукція вітчизняного виробника високої якості, яка склала достойну конкуренцію своїм імпортним аналогам. Відповідає всім вимогам фасадного матеріалу, і вигідно вирізняється ціновою політикою.

Панелі можуть бути перфоровані і неперфоровані і мають розміри: ширина – 30,5 см; довжина – 3,0 м.п.; площа – 0,915 м.кв. Довжина комплектуючих – 3 м.п.

Софіт Rainway без перфорації

Софіт Rainway без перфорації

J-профіль Rainway

Софіт Rainway з перфораціею

Софіт Rainway з перфораціею

J-профіль Rainway

На складі у наявності білий і коричневий колір.

Софіти BudMat

Представлені в кольорах: білий, світло-коричневий, темно-коричневий, графітовий, чорний, золотий дуб, горіх, з перфорацією і без неї.

Ширина панелі 30,6 см, довжина 3,0 м, площа – 0,918 м.кв. Довжина комплектуючих планок – 3,0 м.п.

Софіт BudMat без перфорації

Софіт BudMat без перфорації

J-профіль BudMat

Софіт BudMat з перфораціею

Софіт BudMat з перфораціею

J-профіль BudMat

Поставляються на замовлення.