Пропонуємо придбати металеві комплектуючі для огорожі: ковпаки, парапети на паркан, оздоблювальні планки. Ці елементи виконують естетичну і захисну функцію, оскільки перешкоджають потраплянню вологи на стовпи і фундамент паркану. Можуть бути виготовлені як зі звичайної оцинковки, так і з металу з полімерним покриттям.

Завдяки професіоналізму і досвіду роботи наших спеціалістів вироби вирізняються продуманим дизайном, високою якістю і чудовим естетичним виглядом.

Парапет на паркан представляє собою декоративну планку стандартної (1,25 або 2,0 м.п.) чи нестандартної довжини (до 3,0 м.п. на замовлення).

Можуть бути різної форми: пласкими, з хаткою (різної висоти), з виносом кришки, з різною висотою основи, з капельником і без нього.

Вчасний і якісний монтаж парапетів на паркан прикрасить і захистить Вашу конструкцію від руйнування.

З різних дизайнерських чи ландшафтних причин іноді виникає необхідність виготовлення нестандартних виробів для захисту і декору огороджень різної складності. Кутові чи подовжені стовпчики, багатогранні колони, тощо, потребують захисного покриття.

Спеціалісти нашої компанії завжди готові розглянути Ваші замовлення і запропонувати прийнятне технічне рішення для їх реалізації.

Залишити замовлення