Придбайте і відвантажте всі необхідні матеріали з одного складу. В асортименті нашої компанії представлені різноманітні супутні матеріали для монтажу покрівлі.

Герметики, бітумні стрічки, вентиляційні стрічки, ущільнювачі.

Герметики для покрівлі призначені для ізоляції вразливих зон від впливу вологи. Такими зонами можуть бути стики листів покриття на покрівлі з невеликим нахилом; примикання покрівельного матеріалу до других видів матеріалу (бетон, цегла, дерево); обхід димоходів, водостічних систем, вентиляційних шахт, антен; місця де порушується цілісність покрівельного простору.

Герметизуючі шари наносяться безпосередньо на стики і шви покриття.

До Вашої уваги бітумно-каучукові герметики ТМ Tytan (чорний, прозорий), які характеризуються високою вологостійкістю, міцністю, еластичністю.

Герметик для покрівлі Титан

Бітумні стрічки. Використовуються для ремонту й посилення гідроізоляції різноманітних конструкцій: тріщин і швів, примикань покрівлі, стиків на парапетах, ізоляції конструкцій зі скла і ущільнення підвіконь, ремонту водостічних систем , латок на металевій, бітумній і керамічній покрівлі. Гарна клейкість до любих поверхонь (бетону, дереву, металу, шиферу, пластику), водонепроникність, стійкість до впливу УФ випромінювання і атмосферних впливів дозволяють використовувати бітумні стрічки в різноманітних ситуаціях, а простота монтажу дає можливість монтувати їх, навіть не маючи спеціального будівельного досвіду.

Вентиляційні підконикові стрічки слугують для вентиляції підкровельного простору. Мембрана пропускає водяний пар і не дає волозі потрапляти під покрівлю.

Складається з тришарової паропропускної мембрани, по краям якої йде гофрована алюмінієва полоса з самоклеющейся основою. При монтажі алюмінієві полоси повторюють профіль покрівлі й забезпечують їй надійну герметичність.

В асортименті кольори: коричневий (8017/8019), червоний (3005/3009), чорний (9005), сірий (7024), теракотовий (8004), зелений (6020/6005)

Бітумна стрічка Титан

Бітумна стрічка DR

Підконькова стрічка

Стрічка примикання алюмінієва

Ущільнювачі. Використовуються з метою надійної герметизації елементів покрівлі в місцях стиків і примикань до несущих конструкцій, для захисту підкровельного простору від потрапляння сміття, пилу, комах, птахів тощо. Універсальний ущільнювач – це еластична стрічка з пористого пінополіуретану з самоклеющимся шаром. Не перешкоджає вентиляції. Стандартна довжина 1 м.п.

Хвилястий ущільнювач для профнастилу Н 44 (КН – кониковий, КР – карнизний).

Використовується на стиках між коником, карнизом, єндовою, покрівельними аксесуарами і профнастилом. Має форму, яка співпадає з формою хвилі профнастилу. Виконує вентиляційну й теплозберігаючу функцію. Ущільнювач має вентиляційні шпарини, завдяки яким підкровельні матеріали провітрюються, а на внутрішній стороні покрівлі чи фасаду не виникає конденсат.

Виробляються з поліетилену високого тиску, має високу вологостійкість, не піддається гниттю, стійкий до хімічних впливів і не підтримає горіння.

Ущільнювач універсальний

Ущільнювач під профнастил 45

Саморізи. Покрівельні фарби

Саморізи для монтажу металочерепиці і профнастилу.

Використовуються для кріплення профільованого листа до дерева чи металу. Укомплектовані стальною оцинкованю шайбою з герметичною прокладкою EPDM. яка має чудову атмосферо- і озоностійкість, високу термо-, маслостійкість, а також повітропроникність, стійка в агресивних умовах, має високі діелектричні властивості і температуру експлуатації від -40 °C до +140 °C.

Саморізи по дереву і металу відрізняються довжиною, кроком різьблення і наконечником.

Для кріплення металочерепиці і профнастилу до дерева використовують саморізи по дереву з разміером 4,8х35 мм.

Для кріплення до металу саморіз по металлу з розміром 4,8х19 мм

Для кріплення коникового профілю чи снігозатримувачів до дерева саморізи великих розмірів 4,8х60 и 4,8х70мм.

В асортименті кольори згідно каталогу RAL.

Саморізи по дереву 4,8-35

Саморізи по металлу 4,8-19

Саморізи по дереву чорні

Саморізи з прес шайбою

Покрівельні фарби

В асортименті супутніх до покрівлі матеріалів представлені також покрівельні фарби для ремонту покрівельних матеріалів. Місця підкрою листів чи планок, випадкові подряпини потрібно підфарбовувати, щоб уникнути корозії металу і збільшити термін експлуатації покрівельних матеріалів.

Кольори в асортименті коричневі (8017/8019), червоні (3005/3009), зелені (6020/6005), чорний (9005), сірий (7024), теракотовий (8004).

Фарба для поківель аерозольна

Фарба для покрівель

Можна придбати фарбу-спрей в балончику чи в невеликій ємкості на розлив – 50 и 100 мл.

Залишити замовлення